Wiotka skóra twarzy

Wiotka skóra twarzy

Wiotka skóra nie wygląda estetycznie. Objawia się w postaci braku elastyczności i luźno zwisających fałdów. Sądzisz, że nie da się ich uniknąć, ponieważ są efektem starzenia się skóry? Nic bardziej mylnego! Upływający czas to jedno! Jednak stan Twojej skóry nie jest uzależniony wyłącznie od wieku.

Tryb życia – czego unikać, aby zapobiec wiotczeniu skóry?

Nie bez znaczenia są także geny i styl życia. Genów nie zmienisz, ale codzienne nawyki już tak! Do efektu wiotkiej skóry przyczynia się jej nadmierna ekspozycja na słońce, fotostarzenie, palenie papierosów, czy też stres. Unikaj ich, aby zapobiec wiotczeniu skóry.

O wiotczeniu skóry twarzy również w artykule: www.sklepestetyka.pl/Wiotczenie_skory_twarzy_jak_sobie_z_tym_radzic_

Wiotka skóra – jak wybrać skuteczne kosmetyki?

Co w sytuacji, gdy niestety już straciła ona swoją jędrność? Pomocną dłoń wyciągają wówczas kremy przeciwzmarszczkowe, liftingujące oraz ujędrniające. Jak wybrać te, które spełnią Twoje oczekiwania? Zanim zdecydujesz się na kupno kolejnego nieskutecznego produktu, który zachwycił Cię jedynie pięknym opakowaniem pamiętaj, że to nie ono zagwarantuje Ci efekty, lecz składniki danego kosmetyku. Aby rozpocząć skuteczną walkę z wiotczeniem skóry sięgnij po preparaty, które zawierają czynniki wzrostu. Postaw na:

  • peptydy, które pobudzają produkcję elastyny i kolagenu oraz rozkurczają skórę wokół zmarszczek,
  • retinol, poprawiający strukturę naskórka, owal twarzy oraz cofający objawy fotostarzenia,
  • komórki macierzyste.

Im szybciej zaczniesz działać, tym lepiej! Nie pozwól, aby Twoja skóra Cię postarzała! Weź sprawy w swoje ręce i powstrzymaj lub cofnij oznaki utraty jędrności skóry.

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>