Odkrycie Roku 2013 – czyli kosmetyki Gerovital

Odkrycie Roku 2013 – czyli kosmetyki Gerovital

Marka GEROVITAL jest jedną z najbardziej znanych rumuńskich marek. Została utworzona przez Anę Aslan, założycielkę pierwszego na świecie Instytutu Geriatrii.

Marka Gerovital sukcesem wkroczyła na polski rynek kosmetyczny otrzymując w 2013 roku w ogólnopolskim niezależnym projekcie konsumenckim „Laur Konsumenta” tytuł „Odkrycia Roku 2013”. Najbardziej znane serie kosmetyków Gerovital:

 GEROVITAL H3GEROVITAL H3 EVOLUTION GEROVITAL PLANT

Seria GEROVITAL H3 dedykowana jest dojrzałej cerze, opiera się na kompleksie anti-aging GH3, jest kuracją odmładzającą prof.dr Any Aslan. Kosmetyki z tej serii sprawiają, że skóra staje się jędrna, gładka i widocznie napięta.

Seria GEROVITAL H3 EVOLUTION to innowacyjna linia kosmetyków molekularnych, stworzona w celu spowolnienia procesu starzenia się skóry oraz przeciwdziałania jego skutkom. Jest ona dedykowana dwóm grupom wiekowym- dla Pań powyżej 30 roku życia jako terapia przeciwdziałająca pierwszym oznakom starzenia oraz dla Pań powyżej 45 roku życia jako intensywna kuracja przeciwzmarszczkowa przeciwdziałająca hormonalnemu starzeniu się skóry.

Seria GEROVITAL PLANT to linia kosmetyków, które w swym składzie są wolne od konserwantów i środków zapachowych, zawierają wyłącznie naturalne składniki aktywne. Polecane są przede wszystkim osobom z bardzo wrażliwą a nawet alergiczną skórą. Cała linia opiera się na wyciągu z szarotki, który otrzymał certyfikat przyznawany przez ECOCERT.

Kosmetyki marki Gerovital mają wyjątkowe właściwości dzięki obecności w nich kompleksu anti-aging GH3 zawierającego witaminę E, kwas hialuronowy oraz ekstrakt z ogórka, który skutecznie regeneruje dojrzałą skórę sprawiając, że wygląda promiennie i młodo. 

Po ponad 50 latach od powstania Gerovital, wciąż jest ona marką referencyjną w walce przeciw starzeniu skóry. Preparaty przy zachowaniu tradycji i wartości zapoczątkowanych przez Anę Aslan, dostosowują się do dzisiejszych trendów kosmetycznych.

Oprócz wyróżnienia „Odkrycie roku 2013”,marka Gerovital otrzymała także Tytuł „Qltowego Kosmetyku” dla ampułek z kwasem hialuronowym Gerovital oraz nagrodę „Piękność Roku 2012” dla kosmetyków linii Gerovital H3. 

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>