IMAGE SKINCARE Ageless Total Pure Hyaluronic Filler od Image Skincare – Kwas hialuronowy w 6 postaciach

IMAGE SKINCARE Ageless Total Pure Hyaluronic Filler od Image Skincare –  Kwas hialuronowy w 6 postaciach

Wyobraź sobie moment, kiedy wracasz do domu po ciężkim dniu w pracy. Marzysz o tym, aby wziąć prysznic, odpocząć na kanapie i zregenerować utracone siły. Podobnie sytuacja wygląda w przypadku Twojej skóry, która każdego dnia wykonuje wiele obowiązków.

Skóra – funkcje

Chroni Cię przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych takich jak wiatr, słońce, kurz i inne zanieczyszczenia oraz pomaga zachować stałą temperaturę ciała. Skóra z natury posiada zdolność do regeneracji. Niestety wraz z upływającym czasem procesy zachodzące w jej obrębie spowalniają się, a ona starzeje. Nie masz się jednak czym przejmować, ponieważ możesz wesprzeć tę regenerację.

 

Image Skincare Kwas hialuronowy w 6 formach

 

Kwas hialuronowy – różne postaci

Dziś kilka słów na temat kosmetyku, którego właściwości pomogą Ci uzyskać piękny i zdrowy wygląd. Pod lupą znajdzie się Ageless Total Pure Hyaluronic Filler od Image Skincare, czyli kwas hialuronowy w 6 postaciach. Produkt dedykowany jest zarówno skórze dojrzałej, suchej, odwodnionej, jak i wrażliwej. Wyróżnia go lekka i żelowa konsystencja, która ułatwia skórze wchłanianie preparatu.

Połączenie 6 różnych form kwasu hialuronowego sprawia, że osiągane rezultaty są dużo bardziej widoczne. Wielocząsteczkowy kwas hialuronowy zapewnia intensywne nawilżenie i wygładzenie skóry na poziomie naskórka. Małocząsteczkowy dociera do głębszych warstw skóry, zwiększając jej elastyczność. Z kolei drobnocząsteczkowy działa już w najgłębszych warstwach, intensywnie nawadniając skórę.

Właściwości kwasu hialuronowego

Aby osiągnąć spektakularne efekty wystarczy dwa razy dziennie nakładać kosmetyk na oczyszczoną skórę twarzy, a następnie użyć kremu przeznaczonego do codziennej pielęgnacji. Kwas hialuronowy naprawia i wzmacnia komórki skóry, dzięki czemu jest w stanie w znacznym stopniu poprawić nie tylko jej wygląd, ale również funkcjonowanie.

Jeżeli zatem pragniesz skutecznie nawilżyć, wygładzić i zregenerować skórę, poprawić jej elastyczność i zredukować widoczne zmarszczki – skuteczne rozwiązanie jest w zasięgu ręki. Postaw na kwas hialuronowy w 6 postaciach, który maksymalizuje pożądane efekty!

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>