Gehwol Schrunden Salbe recenzja

Gehwol Schrunden Salbe recenzja

Już niedługo lato. W ramach przygotowań chodzi się na siłownię, aby zadbać o ciało, używa się kremów opalających żeby przygotować skórę na pierwsze promienie słońca. Ale nie zapominamy przypadkiem o stopach? Przecież muszą prezentować się pięknie na plaży i w letnich sandałkach.

Marka Gehwol ma w swojej ofercie świetny krem na popękaną skórę stóp. Preparat Schrunden Salbe wygładzi najbardziej szorstkie miejsca, nawet te zrogowaciałe. Dzięki niemu nie będziesz musiała się wstydzić na basenie czy nad jeziorem, nie warto bowiem martwić się tak niewielkim skrawkiem ciała, lepiej o niego od razu zadbać.

Zobacz inne produkty tego producenta: www.sklepestetyka.pl/gehwol

Schrunden Salbe dzięki zawartości allantoiny świetnie regeneruje różnego rodzaju obtarcia, których latem bardzo łatwo się nabawić. Tak więc warto mieć go w torebce na wypadek jakby wieczorem trzeba było zmienić japonki na szpilki, a na palcach pojawiłby się pierwsze podrażnienia.

 

 

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>